Říjen 2010

Hogwarts School Song

26. října 2010 v 21:43 | Salvatore

The Vampire Diaries - year 1864

26. října 2010 v 21:30 | Salvatore

NEW trailer k HP7

26. října 2010 v 21:26 | Salvatore
Prohledávám YouTubko, a co na hlavní stránce nevidím mezi nově přidanýma videama??
HOT, úplně NEW trailer k DH!! Já se toho filmu nikdy nedočkám...

Nebudu Tu

26. října 2010 v 18:40 | Salvatore
Hlavně pro SB :D
Od 27. 10 2010 (zítřek) do 31. 10. 2010 tu nebudu!!
Jedu na tábor... officiální stránky té táborové agentury>> http://ambroziada.cz/
Jedu na Podzimní Filmovou školu... Takže se velmi velmi velmi omlouvám SB že nebudu obíhat...:((
Ještě jednou se velice omlouvám... :'((
 With Love

Salvatore♥

Od VampirePetulQa

26. října 2010 v 18:24 | Salvatore

Odkazy ;D

26. října 2010 v 14:21 | Salvatore
RPG hry

Akademie Slečny Mcleodové_Jen pro ženy. Můžete se přihlásit jako studentka nebo učitelka!!

Škola čar a kouzel v Bradavicích_Snad nejrozsáhlejší RPG škola čar a kouzel!! Přihlásit se můžete jako: student/ka, profesor/ka, duch/ka, nebo škřítek/skřítka...

Magic Hogwarts School_Škola čar a kouzel jak má být...

Určitě se přihlašte!! V akademii slečny Mcleodové jsem učitelka lektvarů!! Ve šole čar a kouzel jsem studentka Zmijozelu, taktéž také v Magic Hogwarts School ;D

Rozhovor s Evannou Lynch (Luna Lovegood)

26. října 2010 v 11:30 | Salvatore

Evanna Lynch (Lenka Láskorádová) poskytla rozhovor Drogheda Independent. Mluvila o svých zážitcích z natáčení Harryho Pottera a Fénixova řádu, také zmínila, že se dozvěděla něco málo o Deathly Hallows a samozřejmě odhalila i své teorie o závěru série...


Smrtijedi

26. října 2010 v 11:24 | Salvatore
Avery - Byl prvním smrtijedem, který zklamal Voldemorta - když Voldemort ztratil většinu své síly, Avery řekl, že vše činil pod kletbou Imperius. Když se Voldemort vrátil, uvalil na něj kletbu Crucio. Avery byl žákem Zmijozelu. Bojoval v bitvě na odboru záhad.
Black, Regulus - Bratranec Belatrix, mladší bratr Siriuse. Regulus, který sdílel názory rodičů o velikosti čistokrevných rodů, se přidal ke Smrtijedům s radostí, protože souhlasil s jejich principy, ale když zjistil, co všechno se po něm chtělo, snažil se vycouvat. Byl zabit na Voldemortův příkaz ne moc dlouho před Voldemortovým pádem.
Crabbe - Velký, poněkud omezený člen, otec Vincenta Crabbea. Bojoval v Bitvě na Odboru záhad.
Skrk, Barty(mladší) - Byl účastníkem mučení Longbottomových, za to byl odsouzen k životu v Azkabanu. Díky snaze jeho rodiny se mu podařilo uprchnout mozkomorům Azkabanské pevnosti a být vězněn svým otcem, aby ho nehledal jeho mistr. Voldemort ho však vysvobodil ze spárů otce pomocí Červíčka. Za to měl Barty splnit úkol - vniknout do Bradavic, použitím Mnoholičného lektvaru, proměnit se v Moodyho, aby dostal Harryho. Skrk dostal Polibek Mozkomora dříve, než mohl podat oficiální potvrzení Voldemortova návratu.
Dolohov, Antonín - Byl jedním z pěti Smrtijedů, kteří zavraždili Gideona a Fabiána Prewettovy a kteří mučili mnoho mudlů a odpůrců Voldemorta v průběhu první války. Dolohov byl chycen krátce po Karkarovi, který ho jmenoval během soudního přelíčení. Dolohov byl poslán do Azkabanu, ale utekl při hromadném úniku v lednu 1996. Bojoval v Bitvě na Odboru záhad, kde ošklivě zranil Hermionu a stačil jen kousek k tomu, aby ji zabil.
Goyle - Velký, poněkud omezený člen, otec Gregoryho Goyla.
Jugson - Bojoval v Bitvě na odboru záhad.

Karkarov, Igor - Chycen Alastorem "pošukem" Moodym po 6-ti měsíčním pronásledování, v době pádu Voldemorta. Hrozilo mu Azkabanské vězení a kvůli své záchraně se vzdal své oddanosti a pověděl jména dalších Smrtijedů (včetně Rookwooda a Snapea) výměnou za stáhnutí obžaloby. Karkarov se stal ředitelem školy v Kruvalu. Když zjistil, že se Voldemort vrátil, Karkarov utekl, ale zatím neznámo kam.
Lestrangeová, Belatrix Blacková - Čistokrevná čarodějka narozena do rodiny Blackových, sestra Narcisy Blackové Malfoyové, sestřenice Siriuse Blacka, plně souhlasila s rodinnou tradicí sňatků se sobě rovnými (čistokrevní kouzelníci), nesnášela opravdové vzbouřence své generace - Siriuse a Andromedu. Její fyzická podoba byla typická pro rodinu Blackových - vysoká s černými vlasy, přimhouřenýma očima a arogantním postojem. Stejně jako Siriuse i Belatrix odsoudili k životu v Azkabanu. Belatrix se seznámila s Rudolfusem Lestrangem, který byl žákem Zmijozelu v Bradavicích a později si ho vzala, oba se stali Smrtijedy. Belatrix se sadisticky vyžívala v používání kletby Cruciatus. Byla vůdkyní pětice Smrtijedů, kteří umučili Longbottomovy k šílenství. Po jejím chycení se ani u soudu nechtěla vzdát své oddanosti Voldemortovi. Byla odvezena do Azkabanu, ale utekla, když se Mozkomorové obrátili proti Ministerstvu. Belatrix bojovala v Bitvě na Odboru záhad. Pokusila se umučit Ginny, ale byla zastavena členem Brumbálovy armády. Úspěšně použila kletbu Cruciatus na Nevilla Longbottoma, ale byl zachráněn. Utkala se se Siriusem, kterého pak zabila a byla jedna z mála Smrtijedů, kteří neuprchli před Brumbálem, jelikož to bylo více přání Voldemorta než její.
Lestrange, Rabastan - Bratr Rudolfuse, podílel se na umučení Longbottomových, za což byl poslán do Azkabanu, utekl v lednu 1996. Rabastan bojoval v Bitvě na odboru záhad.
Lestrange, Rudolfus - Manžel Belatrix, podílel se na umučení Longbottomových, za což byl poslán do Azkabanu, ale stejně jako jeho bratr a manželka, utekl v lednu 1996. Bojoval v Bitvě na odboru záhad.
Macnair, Walden - Macnair byl roky respektovaným popravčím pro Komisi pro odstraňování nebezpečných bytostí. Byl jedním z poslíčků, kteří se stali nejbližšími Voldemorta a přesvědčil Obry, aby se přidali na stranu Pána zla. Macnair bojoval v Bitvě na odboru záhad.
Malfoy, Lucius - Švagr Belatrix Blackové Lestrangeové, manžel Narcisy. Lucius se vyhnul Azkabanu po pádu Voldemorta tvrzením, že jednal pod kletbou Imperius a od té doby si udržuje významné, úctyhodné postavení. Lucius mučil Mudly pro zábavu na Mistrovství světa ve Famfrpálu, ale uprchl se zděšením, když Skrk ml. vypálil Znamení zla na nebe. Když se Voldemort v roce 1995 vrátil, Malfoy se stal opět přívržencem svého mistra.
Mulciber - Specialista na kletbu Imperius, který měl být mezi vězni Azkabanu v době, kdy byl Karkarov u soudu, jenže měl příliš velký strach říct i jeho jméno. Mulciber bojoval v Bitvě na odboru záhad.
Nott - Vyhnul se Azkabanu po Voldemortově pádu, účastnil se "oslavy znovuzrození" v červnu 1995. Jeho syn Teodor se stal žákem Bradavic a byl zařazen do Zmijozelu v roce 1991. Nott bojoval v Bitvě na odboru záhad.
Pettigrew, Petr "Červíček" - Krysí zvěromág, zrádce rodiny Potterových. Obětoval pravou ruku na lektvar, který má obnovit Voldemortovo tělo a jako náhradu dostal mnohem silnější, stříbrnou ruku.
Pytloun, Ludo - Podezření z toho, že byl Smrtijed bylo vymazáno, Pytloun byl nechtěnou částí Rookwoodovy inteligentní špionáže na Ministerstvu.

Rookwood, Augustus
- Špeh na ministerstvu, pracoval na odboru záhad. Karkarov ho vyzradil, Rookwood poslán do Azkabanu, uprchl v lednu 1996. Bojoval v Bitvě na odboru záhad.

Rosier, Evan
- Zabit bystrozory v roce 1980, krátce po chycení Karkarova, když se snažil ubránit zajetí, odřízl "Pošukovi" Moodymu velkou část nosu.

Snape, Severus
- Hraje na dvě strany, ve skutečnosti však slouží věrně lordu Voldemortovi a předává mu informace o řádu.

Travers
- Podle Karkarova zabil McKinnonse.

Wilkes
- Zabit bystrozory v roce 1980.

Nějaké info (Severus) je ještě z doby, když nebyla HP7 - kniha...

Zdroj_ mamlasek.blog.cz

Návšt'evka ;D

26. října 2010 v 11:02 | Salvatore
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 58
Utery:   53
Streda:  34
Ctvrtek: 66
Patek:   41
Sobota:  62
Nedele:  102

Celkem:  416
Díky moc všem!! :D I' m Happy ;D

Damonova nejnejnej hláška...

25. října 2010 v 21:43 | Salvatore
Miluju tuto hlášku...

Elena: Co se stalo?
Damon: Katherine se stala.


Změna přezdívky... ://

25. října 2010 v 19:51 | Pobertka<3>>Salvatore<<
Jak už to tak bývá... Nic netrvá věčně... Takže ani má krásná přezdívka >>Pobertka<< nemůže být napořát :'-(
Proč měním přezdívku.?? >>Jsem blázen... Do... No, však si to zjistěte sami...(|||)
Takže prosím SB, aby si mě přepsali... :))
Děkuji moc za pochopení (pokud mne ovšem chápete) :D

Vaše...

Salvatore

Zaměření blogu se nemění!! Pořád jen HP a TVD

Turnaj tří kouzelníků_Ohnivý pohár

25. října 2010 v 18:23 | Pobertka<3
Chceš se přihlásit do turnaje tří koouzelnických škol??

Tak vyplň:

~Přezdívka
~Škola (Bradavice, Krásnohůlky, Kruval)
~Web
~Email (pošlu ti pravidla)
-
Ohnivý pohár tě nemusí vybrat...
Porušíš pravidla~jsi diskvalifikován
Úkoly budeš plnit včas!!

OK??


Trailer s českým dabingem :D

25. října 2010 v 16:21 | Pobertka<3

Hodnocení od Lilly_Potter a od ~The Diss

25. října 2010 v 16:15 | Pobertka<3
Lilly_Potter

Desing
6/10
Desing je nic moc, příjde mi to nepřehledné a rozmazané (nepřehledné je menu xD) - ale máš tam všechno důležité, není to moc přeplácané a je to vlastní výroby... což se u mě cení xD Možná doporučení - zarovnej si menu doprostřed xD

Kvalita článků
8/1O
Články máš kvalitní, rozsáhlé, čtivé xD Problém je, že u pár článků jsem nenašla zdroje... xD Ale jinak moc super články. Zajímavé téma, propracované. Jsou i celkem přehledné, akorát bys mohla používat oddělovače. Jinak chválím za obrázky v článcích xD

Obsah blogu
10/10
Máš tam všechno, co tě zajímá (a cozajímá i mě), dáváš tam novinky, ale i občas něco ze života (Halloween) a články jsou vždy kvalitně napsány, bez chyb. Dávám plný počet.

Kvalita blogu
10/10
Blog máš navštěvovaný, když nepočítám chybičky v estetice, tak přímo dokonalý xD

První dojem
8/10
Když vlezeš na blog, první co si prohlídneš je vzhled, který je nic moc... Pak se ale zadíváš na články a řekneš si  - PÁNI,TO JE ALE SUPER BLOG!

Konečný dojem
9/10
Jak už jsem říkala... Doporučovala bych změnu vzhledu, jinak máš super blog a ráda se na něj vracím znovu a znovu :)

Celkem: 51/60
Známka: 1 - 2 (jelikož máš strhnuté body hlavně kvůli vzhledu xD)

~The Diss

První dojem:10/10~První dojem na mě udělalo tvoje menu
Design:9/10~Layout je pěkný,ale chtělo by to více brushů...a nelíbí s mi jak j tam ta Hermiona rozmázlá..
Menu:10/10~Menu je pěkné
Články:10/10~Články máš pěkné
Aktivita:10/10
Akivita je dobrá


49/50
Gratuluju...
Jen tak dál
A slíbená cenka:

Picture k DH

25. října 2010 v 16:10 | Pobertka<3


Poster k DH :D

25. října 2010 v 15:46 | Pobertka<3

Halloween... Předvečer všech svatých...

25. října 2010 v 14:16 | Pobertka<3
hoggy-warty.blog.cz

Halloween>>Předvečer všech svatých>>Dýně


Jakmile se řekně Halloween, vybaví se mi dýně, nebo také velká síň v Harry Potterovi.
Proč dýně?? Dýně je neodmyslitelnou součástí Halloweenu. Dýně se vydlabe, vyřezá se do ní nějaký obličejík, a po setmění se dá do ní svíčka.
Proč velká síň?? V Harry Potterovi se neslaví Halloween, ale Předvečer všech svatých.
Předvečer všech svatých má stejné zvyky jako Halloween.
-
Halloween je americký svátek.
Halloween se slaví 31. října.
Slaví se převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, na Novém Zélandu, v Austrálii a v Irsku.
Většinou se slaví tak, že se děti převléknou 
do strašidelných kostýmů, chodí po různých domech, a koledují si o sladkosti.
V USA chodí strašit jen do domů, které mají někde na okně, nebo před domem atd. vystavenou dýni, a v dýni je zpravidla rozsvícená svíčka.
-
Můj názor: Já osobně mám Halloween velice ráda, ale
moje rodina ho moc nemusí...
Starší bratr říká, že je to americký svátek, tak proč by ho mělli slavit češi.
Mladší brácha nemá rád (z neznámých důvodu) StantuClause, který
také pochází s Ameriky, tak proto také nemá rád Halloween...
Mamka ho (z důvodu amerického svátku) také moc nemusí.
Tátovi je to jedno...
Takže... Já mám na Halloween kladný názor  ;))

Obrázek kopíruj pouze s mojí ikonkou!! Je to moje tvorba!!Tři nové spoty k DH1

25. října 2010 v 13:41 | Pobertka<3

Kouzla

25. října 2010 v 13:37 | Pobertka<3
Accio
Přivolá libovolný předmět
Alohomora
Otevírá zamčené dveře a okna
Avada Kedavra
Okamžitě zabije soupeře,jedna z kledeb,které se nepromíjejí....
Avis
Vyčaruje z hůlky hejno malých ptáčků
Cruciatus
Působí protivníkovi nesnesitelnou bolest,jedna z kleteb,které se nepromíjejí
Densaugeo
Způsobí růst předních zubů
Diffindo
Rotzrhne určitý předmět
Dissendium
Otevírá tajný vchod do Prasinek v jednooké čarodějnici
Enervate
Ruší omráčení
Engorgio
Zvětšovací kouzlo
Expecto Patronum
Vyčaruje patrona na ochranu před Mozkomorem
Expelliarmus
Odzbrojí protivníka
Ferula
Přiváže dlahu ke zlomenině
Finite incatatem
Zruší všechna kouzla
Furnuculus
Vyčaruje na pokožce veliké ošklivé puchýře
Impredimenta
Na chvíli ochrne soupeře
Imperius
Absolutní ovládání protivníka,jedna z kleteb,které se nepromíjejí
Amnesia
Způsobuje ztrátu paměti
Apparecium
Zviditelňuje nápisy napsané neviditelným inkoustem
Deletrius
Efekt Priori incantatum zastaví
Impervisu
Dělá protivníka odloným proti vodě
Impedimenta
Způsobuje ochrnutí části těla na krátkou dobu
Lokomotor mortis
Také svěrací kouzlo
Lumos
Rozsvítí konec hůlky
Mobilarbus
Přenáší předměty
Morsmorde
Vyčaruje na obloze Znamení ZLA
Nox
Zhasne konec hůlky
Petrificus totalus
Úplné spoutání
Priori incantatem
Hůlka vykouzlí poslední kouzlo
Rictusempra
Lechtající kouzlo
Relashino
Vypustí jiskry
Serpensortia
Z hůlky vykouzlí hada
Tarantallegra
Kouzlo nutí soupeře tančit FOXTROT
Wingardium levosa
nadnášecí kouzlo
Reparo
Opraví rozbité věci
Konjuktivus
Zasáhne draka přímo do oka a způsobí mu tím velkou bolest

Mamlasek.blog.cz 

Košt'ata

25. října 2010 v 13:34 | Pobertka<3

Řada NIMBUS:

Nimbus 1000 Nimbus 1500 Nimbus 2000 Nimbus 2001

Řada ZAMETÁK

Zameták 1 Zameták 2 Zameták 3 Zameták 4 Zameták 5 Zameták 6 Zameták 7

Řada KOMETA

Kometa jedna čtyřicet Kometa jedna osmdesát Kometa dva šedesát

Další košťata

Kulový Blesk (Firebolt) Meteor (Shooting Star) Stříbrný Šíp (Silver Arrow) Masařka (Bluebottle) Duběnka 79 (Oakshaft 79) Měsíční Paprsek (Moontrimmer) Žíznivá Čára (Swiftstick) Proutěnka 90 (Twigger 90)

Zdroj_Mamlásek